Oferta pracy

Firma „PlantiCo Zielonki – Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Zielonki“ Sp. z o. o.

poszukuje do działu produkcji pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji – magazynier

Miejsce wykonywania pracy:  Gołębiew Nowy 1, 99-300 Kutno

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów na/z magazynu,
  • Obsługa maszyn i urządzeń magazynowych,
  • Dbałość o czystość w magazynie,
  • Prace pomocnicze w obrębie magazynu,
  • Obsługa wózków widłowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów jakościowych
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.
  • Możliwość szkoleń

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: leszek.marzec@plantico.pl  z dopiskiem w tytule „Pracownik magazynu”.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych. Dz. U. Nr 133 poz.833).